SEO
Kaip reklamuoti savo straipsnius

Kaip reklamuoti savo straipsnius

Lietuvoje tikrai sunku tai padaryti. Nebeturime jokių normalių nuorodų agregatorių, todėl parašę straipsnį į savo įmonės tinklaraštį dažnai susimąstome: ką su juo daryti toliau? Kaip straipsnį pareklamuoti, kad jis gautų šiek tiek daugiau Google dėmesio?

Norime pasidalinti keliomis idėjomis.

Socialiniai tinklai

Socialiniai tinklai atvesti gali daugiau skaitytojų. Deja, SEO tikslų jie nepadeda pasiekti. Kodėl? Priežastis labai paprasta – Google tiesiog neindeksuoja uždarų pranešimų. Iki šiol geriausia reklamuoti buvo Google Plus, tačiau Google jį uždarė. Viskas, nuorodos iš šio tinklo tapo bevertėmis. Kartais suindeksuoja Twitterio žinutes, todėl verta pabandyti pasidalinti ten. Jei jūsų straipsnyje yra kelios iliustracijos, rekomenduojama pasidalinti Pinterest socialiniame tinkle. Nuorodą per kažkurį laiką Google pamatys. Nuorodos, aišku, bus su „nofollow“ atributu, tad daug naudos nesitikėkite.

Reddit ir kiti forumai

Pagal visus Google Console duomenis, Reddit forume paskelbtos nuorodos yra fiksuojamos. Taip pat verta pabandyti ir lietuviškuose forumuose – Uzdarbis, Supermama.lt, Vinted, banga.tv3.lt ir kituose. Tiesa, viskas turi būti labai „į temą“, kitaip moderatorius nuorodą pašalins.

Lankytojų buys, „nofollow“ nuorodų į straipsnį taip pat. Per mėnesį turėtų jos būti užfiksuotos.

Straipsnių santraukos

Dar vienas būdas pareklamuoti savo straipsnį – paruošti savo kelių straipsnių santrauką ir tokį pristatymą „kas naujo rašoma mano tinklaraštyje“. Pageidautina, kad bent 50 proc. teksto būtų unikalaus. Po kiekviena santrauka dėkite pilną nuorodą ir galite publikuoti. Tai padaryti galima ir vis dar likusiuose keliuose straipsnių kataloguose. Čia nuoroda jau bus „dofollow“, o tai turės įtakos jūsų SEO. Apie SEO straipsnius daugiau sužinosite iš profesionalų: https://seoreklama.lt/seo-paslaugos/ .

Straipsnio perpublikavimas

Galite savo straipsnį perpublikuoti kituose leidiniuose. Tik pabaigoje reiktų parašyti „Originaliai šis straipsnis buvo publikuotas šiame puslapyje: [nuoroda]“. Tokiu būdu nieko neslėpsite, kad straipsnis paskolintas. Jei tie, kurie perpublikuoja uždės canonical nuorodą, bus dar geriau, nes tada Google supras, kuris straipsnis turi būti vertinamas.

Komentarai tinklaraščiuose

Darykite tai atsargiai, nes jei spaminsite, tokių komentarų administratorius nepatvirtins. Siūlome straipsnio nuorodą dėti po savo vardu, o ne pačiame komentaro tekste. Tokiu būdu komentaras neatrodys spaminis-reklaminis ir greičiausiai bus publikuotas.

Straipsnio reklama Lietuvoje yra gana problemiška, nes labai trūksta resursų.

Tags :

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *